Pro firmy

VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ BALENÍ       

 

Odlište se od konkurence a letos na Vánoce vyzkoušejte něco nového. Věnujte svým obchodním partnerům či zaměstnancům jiný vánoční dárek - čerstvě praženou výběrovou kávu z rodinné pražírny v originálním balení.

 

Logo Vaší společnosti natiskneme přímo na obal s kávou. Žádné nálepky. Nejste omezení minimální objednávkou, ať objednáte dvacet nebo tisíc kusů. Vyberte degustační dárkové balení nebo třeba čtvrtkilové balení kávy s logem. Vaše logo, název firmy či text podle přání natiskneme na sáčky s kávou i krabici. 

 

Objednávky přijímáme již nyní, kávu dodáme čerstvě upraženou v termínu, který Vám bude vyhovovat. 

 

Zavolejte nebo napište Martinovi  

Zašle Vám na ukázku degustační balení, pomůže s výběrem kávy, představí možnosti a velikosti balíčků. 

martin@gustocafe.cz

+420 739 419 133

 

Degustacni baleni

 

 

 

VŽDY ČERSTVÁ KÁVA DO VAŠÍ KANCELÁŘE

I v práci si můžete zpříjemnit chvíle dobrou kávou. Naším konceptem „káva do kanceláře“ bychom vám rádi zprostředkovali možnost vychutnat si čerstvě praženou výběrovou kávu i v čase pracovním. Pomůžeme Vám s vhodným výběrem kávy pro vaše zaměstnance či klienty, případně zprostředkujeme malou ochutnávku naší kávy, ze které si můžete zvolit svého favorita.  Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zašleme degustační balení zdarma, případně přijedeme osobně a vytvoříme nabídku přímo pro vás. 

 

Untitled 4

 

ZAJIŠTĚNÍ KÁVOVARU A JEHO SERVISU

Nemusíte si lámat hlavu koupí a servisem kávovaru. O vše se postaráme za Vás. Navíc při odběru 3 kg kávy měsíčně u nás máte pronájem kávovaru zdarma.

 

Kontaktujte Martina  

Rád se vším poradí, zpracuje nabídku nebo připraví ochutnávku přímo u Vás nebo v pražírně. 

martin@gustocafe.cz

+420 739 419 133

  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.