Dárkové balíčky pro firmy

Udělejte radost kolegům nebo svým obchodním partnerům a nadělte jim prémiovou kávu. A protože je balení dárků nuda, udělali jsme to za Vás a připravili dárkové a degustační balíčky kávy z rodinné pražírny GUSTO CAFÉ.

Degustační balíček v sobě ukrývá i postup ochutnávání. Porovnejte chuť jednotlivých odrůd, barvu i tvar jednotlivých kávových zrnek. Uvidíte, že si najdete kávu, kterou si zamilujete.

Chcete-li obdarovat opravdového milovníka kávy, doporučujeme Vám koupit jednotlivá balení kávy a ozdobit je logem Vaší firmy. Tak nebude pochyb o tom, od koho tato radost je. Při výběru nejste omezeni minimální objednávkou a můžete volit z různě velkých balení: 80 g, 250 g, 500 g a 1000 g.

Pražíme kávu, která Vás svou chutí a vůní vytrhne od každodenních povinností. Káva z naší rodinné pražírny je vždy čerstvá a na jejím pražením si dáváme záležet.

Potřebujete pomoct s výběrem? Zavolejte nebo napište Martinovi. Představí Vám jednotlivé možnosti a velikosti balení a připraví nabídku přímo pro Vás.

martin@gustocafe.cz

+420 739 419 133

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 Pokud máte zájem o pravidelné dodávky kávy do kanceláře, klikněte zde.