Dárkové balíčky pro firmy

Káva s Vaším podpisem: Oslnivý zážitek z rána

Víte, co dělá každý váš ranní okamžik ještě lepším? Káva! A co kdybyste si mohli užívat svou oblíbenou kávu s vlastním potiskem? U nás v pražírně GUSTO CAFÉ toto přání proměníme ve skutečnost.

Vaše značka, Vaše káva Vaše značka je jedinečná a výjimečná, a my vám dáváme možnost ji doslova ochutnat. Naše káva s Vaším logem je způsob, jak se spojit se svými zákazníky a partnery každý den.

Jedině ta nejkvalitnější káva Naše vášeň pro kávu se odráží v každém zrnku. Používáme jen ta nejkvalitnější kávová zrna, která pečlivě pražíme, aby se každý šálek stal nezapomenutelným zážitkem.

Nezaměnitelný styl a zážitek Když si objednáte naši kávu s logem, získáte nejen vynikající nápoj, ale také jedinečný způsob, jak propagovat Vaši značku.

Káva, která posiluje Vaše podnikání Nejde jen o kávu. Jde o spojení se svými zákazníky, kolegy a partnery prostřednictvím skvělé chuti a jedinečné značky. S naší kávou sa Vaším potiskem získáváte více než jen nápoj – získáváte nástroj pro posílení svého podnikání.


Rozmanitost velikostí a druhů U nás můžete vybírat z různých velikostí, třeba 80g nebo 250g. A pokud toužíte po různých druzích káv, naše degustační balení je tím pravým řešením. Mixujte a zkoušejte různé chutě.

Žádná omezení v objednávkách U nás neexistují minimální objednávky. Můžete si objednat, co potřebujete, bez ohledu na to, zda je to deset balení nebo tři sta. Víme, že každý zákazník je jedinečný, a my se přizpůsobíme vašim potřebám.

Tiskneme i malé počty kusů Nechceme, aby se Vaše káva s logem vázala na velké objednávky. Tiskneme i malé počty kusů, abyste mohli začít nabízet kávu s vaším logem bez zbytečných omezení.


Martin Kalvoda

martin@gustocafe.cz

+420 739 419 133

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 Pokud máte zájem o pravidelné dodávky kávy do kanceláře, klikněte zde.